KONST / Litografier / Färglitografi 12837195
nr 1283 7195
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 224/325. Motivet: 32x49 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:25:22
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
21 okt
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz